CS:GO Battle Royale moduna yeni bir harita eklendi
CS:GO Battle Royale moduna yeni bir harita eklendi. Yeni eklenen harita Apex Legends haritaların tarzında. Yeni eklenen harita ile ilgili tüm detaylar.

CS:GO Battle Royale moduna yeni bir harita eklendi. Yeni eklenen harita Apex Legends haritaların tarzında. Yeni eklenen harita ile ilgili tüm detaylar.

CS:GO Battle Royale Yeni Harita Hakkında

Counter-Strike: Global Offensive’ın Tehlikeli Bölge modu biraz battle royal gibi olan büyük bir güncelleme aldı. Yepyeni bir harita, bir sürü yeni ürün ve yükseltme ve Apex Legends’i canlandıran çeşitli özellikler yer alıyor.

Player ping sistemi hakkındaki ayrıntılar, ancak Apex Legends’in övgüye değer bir özelliği gibi çalışacağını varsaymak tesadüf olmayabilir. Respawn sistemi, “ekibiniz hayatta kaldığı sürece, haritanın herhangi bir yerinde yeniden diriltme şansınız olacak” sözünü veriyor. Şimdi size, “eski favoriler gibi taser ”ile“ exojump botları gibi yeni oyuncaklar ”

Bu botlar daha hızlı koşma ve daha yüksek sıçramalar sağlar ve birçok yeni eşya ve yükseltmeden sadece bir tanesidir. Diğerleri arasında zorla çıkıntı yapan çarpma mayınları (kaçınılmaz olarak ‘boop’ mayınları olarak adlandırılacak), balistik bir kalkan, uzaktan kumandalı bir dron ve daha fazlası, bunlardan bazıları ‘yakında geleceklerini’ etiketli olsa da ilk güncelleme.

Yeni harita Sirocco, Fas tarzı bir Kasbah ile en belirgin özelliklerinden biri olan Kuzey Afrika’dan ilham alınmıştır. Duyuru tweetinde (aşağıda) ve Counter-Strike web sitesinde yapılan tanıtım çekimleri, yıkılmış binaların, kumlanmış tepelerin ve bir adadaki büyüleyici bir mavi suyu bir tesise (muhtemelen bir petrol rafinerisine) geçen bir petrol boru hattının kavramalarını göstermektedir. Site ayrıca bir dizi “karmaşık yer altı geçitinden” bahsediyor.

Sirocco hakkında daha fazla bilgi için, Counter-Strike web sitesinde yeni açılış sayfasını inceleyebilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. az önce oynamıştım güzel map ama apex legend e benzemesi biraz şaşırmadı değil bakalım ilerde daha nasıl özellikler bizi bekliyor olucak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here