Crytek’in Hunt: Showdown Oyunu Bu Hafta Sonu Ücretsiz

0
740
Crytek’in Hunt: Showdown Oyunu Bu Hafta Sonu Ücretsiz
Crytek’in Hunt: Showdown Oyunu kısa süreliğine ücretsiz! Steam’de 69.90 TL’den satılan oyun, Crytek’nın yaptığı etkinlik sonucunda ücretsiz oldu.

Crytek’in Hunt: Showdown Oyunu kısa süreliğine ücretsiz! Steam’de 69.90 TL’den satılan oyun, Crytek’nın yaptığı etkinlik sonucunda ücretsiz oldu.

Oyun hakkında inceleme yazımızı okumak için buraya tıklayın.

Bu hafta sonu Steam’de ödül avı şansınızı ücretsiz deneyin.

İstanbul, 14 Haziran 2019 – Crytek’in çevrimiçi çok oyunculu ödül avı oyununu denemeyi düşünen oyuncular, bu hafta sonu — 13 Haziran Perşembe saat 20:00 ile 17 Haziran Pazartesi saat 20:00 arasında — Steam’de ücretsiz olarak bunu gerçekleştirebilirler. Crytek’in Hunt: Showdown oyunu bu süre içinde %20 indirimde olacak.

Hunt’ın ücretsiz hafta sonu sürecini, topluluk tarafından en çok talep edilen Görüş Alanı Kaydırma Butonu’nun eklendiği güncelleme 6.1’i izleyecek. Mayıs’ta yayınlanan güncelleme 6.0, yeni bir baş düşman, yeni bir bilgi kitabı, yeni silahlar ve yeni özelliklerle birlikte, birçok performans düzenlemeleri ile birlikte gelmişti.

Hunt’ın Erken Erişim sürecinin başlamasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti. Bu süreçte Hunt geliştirici ekibi 18 güncelleme ve yama yayınladı. Bu güncellemeler yeni bir harita, güne iki yeni saat aralığı, yeni yapay zekalar, Tez Av modu, mücadeleler ve onlarca yeni silah içermektedir. Oyunun geliştirme süreci devam ettiği sürece, ufukta yeni eklentiler görünmeye devam edecektir.

İki kişilik, ya da tek kişilik oyun modu bulunan Hunt: Showdown’da amacınız oyun başında belirlenen avı yakalamaktan ibaret. İki kişilik gruplar halinde daha zevkli oynanış anlarının ortaya çıktığı Hunt: Showdown’da, bir maçta 5 adet takım oluyor. Yani oyuna başladığınızda diğer Battle Royale oyunlarının tam tersi olarak 100 değil, sadece 10 kişilik haritalar ile karşılaşıyorsunuz. Harita boyutlarının ise oldukça yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Hunt: Showdown Oyunu Bu Hafta Sonu Ücretsiz
Hunt: Showdown Oyunu Bu Hafta Sonu Ücretsiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here