Borderlands 3 İlk Fragmanı Yayınlandı

0
455
Borderlands 3 İlk Fragmanı Yayınlandı
Borderlands 3 ilk fragmanı nihayeten duyuruldu. Dört tane yeni Vault Avcısı karakteri ve 1 milyardan fazla silahla beraber birden fazla gezegeni keşfedin.

Borderlands 3 ilk fragmanı nihayeten duyuruldu. Dört tane yeni Vault Avcısı karakteri ve 1 milyardan fazla silahla beraber birden fazla gezegeni keşfedin.

Borderlands 3 Hakkında

Gearbox Software ve 2K, Borderlands serisinin oyun grafiklerini ve ana oyun serisinin PS4’teki ilk ön gösterimini fragman halinde yayınladı. Borderlands 3 konusunun dışında daha fazlası sunulmadı, ancak 3 Nisan 2019’da beklediğimize değecek. Bununla beraber Brick ve Tiny Tina da dahil olmak üzere serinin sevilen karakterlerinin geri geleceği gözüküyor. Ayriyeten Telltale’s Tales from the Borderlands‘ten daha önceki bir Rhys’de oyunda olacağı gibi gözüküyor. Yeni karakterler de çılgın sığınak avcılarının kadrosuna katılacak ve oyunda kötü adamlar sizi kıskandıracak şekilde saç stilleriyle yer alacak.

Pandora’dan çok daha fazla yerde avlanıyor olacağız gibi görünüyor. Fragman sırasında yeni bir araç gösterildi ve tekerlek içinde giden bir karakter vardı. Araçların üzerine yerleştirilmiş testereler görülüyor. Borderlands 3‘te muhtemelen yeni araç savaşı seçenekleride olacak.

Borderlands serisinin önemli olan özelliği silahlar olabilir ve muhtemelen oyuncular hayal kırıklığına uğramayacaklar. Gearbox oyunda 1 milyardan fazla silah olacağını belirtiyor ve fragmanda savaş alanında bacakları olan silah bile gösteriliyor.

Borderlands 3’ün yanı sıra Borderlands: Game of the Year Edition‘ın 3 Nisan 2019’da PS4, Xbox One ve PC’ye geleceğini duyurdu. Ayriyeten, Borderlands 2’den tüm DLC’ler bu yaz PlayStation Sanal Gerçeklik sürümüne ücretsiz olarak eklenebilir. Ayriyeten, Borderlands: The Handsome Collection, yeniden düzenlenmiş çevre dokuları, daha iyi silah örgüsü ve dokuları, 4K sinematikleri, yeniden kodlanmış kenar yumuşatma ve daha fazlasıyla PS4 Pro için 3 Nisan’da 4K yükseltmesi alacak.

3 Nisan’da oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için bekliyoruz.

Borderlands 3 İlk Fragmanı

Borderlands 3 İlk Fragmanı

Borderlands 3 Resmi Sitesi

PlayStation 4 Iron Man Sanal Gerçeklik Oyunu adlı makalemize göz atmayı unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here