Battlefield V 5v5 Modu Çok Yakında Oyuna Eklenebilir
Battlefield V 5v5 Modu çok yakında bizlerle birlikte olabilir. Battlefield V Oyuna Siege tarzında 5v5 modu ekleyebilir. 5v5 Modu hakkında tüm detaylar.

Battlefield V 5v5 Modu çok yakında bizlerle birlikte olabilir. Battlefield V Oyuna Siege tarzında 5v5 modu ekleyebilir. 5v5 Modu hakkında tüm detaylar.

Battlefield V 5v5 Modu Hakkında

Veri madenciliği, geliştiricilerin oyuna yönelik planlarını açıklamadan önce genellikle ortaya çıkaran kullanıcılara denir. Mesela Fortnite için gelecek olan güncellemeleri internet üzerinde çok görüyoruz. Battlefield V’in oldukça fazla miktarda 5v5 modu hakkında detaylar paylaşıldı.

Tabii ki, bu veriler sızdıran “sızıntılar” bireysel kullanıcılar tarafından yayınlanıyor, herhangi birini doğrulamak zordur.

Belki de veri madencileri tarafından ortaya çıkacak en önemli şey, Rainbow Six Siege‘ye çok benzeyen 5v5 oyun modlarının planıdır. Takımlar, saldırı ve savunma arasında değişiyor ve yine veri madencilerine göre bayrak yakalamak, bir noktayı güvenceye almak, savunmak, bomba yerleştirmek veya etkisiz hale getirmek gibi çeşitli hedefler var.

Veri madencileri her maç için bir takım liderinin takım için bir ‘doktrin’ seçeceğini söylüyor. Bu “doktrinler”, II. Dünya Savaşı dönemi özel kuvvetleridir (ABD Ordusu Rangers ve Alman Volksgrenanlar). Buna karşılık komandoların hepsinin kendine has bir yeteneği var; ancak, sızıntılar sizin seçtiğiniz görevinize bağlı olarak bir dizi yükleme kitinden de seçim yapabileceğinizi söylüyor.

Ayrıca, Fortress, Invasion ve Outpost denilen modlar da dahil olmak üzere Battlefield V’e gelen yeni sınırlı süreli oyun modları hakkında bilgiler içerir. Fortress (sözde), üç haritadaki Atılım’a dayanan 64 oyunculu bir Haftalık Tecrübe: Devastation, Hamada ve Rotterdam. Outpost’taki kaçaklar, ekiplerin yeni acemiler ve talepler almak için radyo kuleleri inşa edeceğini ve savunacağını ve 6 Haziran’dan itibaren sınırlı bir süre için müsait olacağını söylüyor.

Veri madencileri aynı zamanda Provence, Norveç, Libya, Casquets ve Rotterdam’da ayarlanmış en az altı yeni harita bulduğunu da söylüyorlar. Doğal olarak, tonlarca yeni ekipman ve araç da var ve bunların birçoğu savaşın ABD/Japon tarafına odaklanan yaklaşan Savaş Gelgitleri güncellemesine bağlı görünüyor. Madenciler, aynı zamanda birkaç benzersiz karakter ortaya çıkardıklarını söylüyor.

Bu tahminlerin bazıları bazıları kalite güvencesini geçemez veya bazı durumlarda planlanan içerik, bağlı olduğu mod veya kavram terk edilirse ortadan kaldırılabilir. Ama en azından, Battlefield V yolunda hala biraz oyun olduğu kesin olarak belli görünüyor.

En güncel oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here