Battlefield 5 En Çok Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

0
315

Battlefield 5 En Çok Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

Yeni sürümleri ile popüler olan oyunlar ortaya çıktıkça birçoğumuz heyecanlanıyor ve acaba bu sürümde farklı olan hangi güncellemeler ve gelişmeler var diye merak ederiz. Bu oyunlar internet ortamında en çok eğlendiğimiz hatta kendimizle özdeşleştirdiğimiz oyunlardır. Bunların başını da Battlefield oyunu çekiyor. Ancak birçok oyun gibi bu oyunda da bazı dikkat edilmesi gereken sorunlar ve merak edilenler vardır. Bunun için sorulan Battlefield 5 en çok karşılaşılan sorunlar ve çözümleri nelerdir sorularına birçok kişi yanıt arıyor. Çünkü yeni sürümlerindeki birçok özellik tam olarak bilinmiyor ve kullanılamıyor. Bilinmeyen ve hakkında tam bir hakimiyet kuramadığınız oyunlarda hata yapabilir ve aslında sizden kaynaklanan sorunun oyundan kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Sorun ve hatalar birçok oyunda olabilir. Önemli olan bunları çözmek, oyun heyecanına devam etmektir.

Multiplayer Oynama Şansı

Bazı oyunları telefonunuza veya tablete hiç indirmeden de oynayabilirsiniz. Buna multiplayer oynamak denir. Ancak bunun için bazı şartlar vardır. Bu şartların başında gelen ve en önemlisi üyeliktir. Yani eğer bu oyunu indirmeden oynamak istiyorsanız BF5 aktif edilmiş origin üyeliğiniz bulunmalıdır. BF5 aktif etmek için de bazı şartlar vardır. Yine bunların en önemlisi CD KEY edinmektir. Ancak bu oyunu bu şartları yerine getirdiğinizde oynayabilir ve eğlencesine varabilirsiniz. Üyeliğiniz aktif olmadan bu oyunu indirmeden oynamanız mümkün değildir. Bu özellik sadece bu oyuna has da değildir. Çünkü uygulamayı veya oyunu indirmeden oynamanın tek yolu budur. Bunları yaptığınız takdirde oyunu oynayabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Format Atıldığında Oyunun Yanma İhtimali

Bu konuda tam olarak bir görüş birliği mevcut değildir. Ancak çok büyük bir kesim oyunun bilgisayara format atıldıktan sonra silinmeyeceği yönündedir. Sonuç olarak bu oyun sitelerine ve EA Games üzerinden anahtar kelime girişi yaptığınız için bilgisayara veya telefona format atılsa dahi silinmeyecektir. Bu konuyu telefonunuza format attığınızda sosyal medya hesaplarınızın silinip silinmediği üzerinden değerlendirebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınıza gerekli olan şifrelerinizi girerek nasıl giriş yapabiliyorsanız bu oyuna da aynı şekilde gerekli olan anahtarlarla tekrar giriş sağlayabilirsiniz. Son sürümü ile de göz dolduran bu oyun daha da devam edeceğini ve birçok yeni sürüm daha çıkaracağının sinyallerini veriyor. Özellikle de savaş oyunları seven gamerların dikkatini çeken ve çokça oynanmasını sağlayan oyunun yeni sürümü şimdiden çok ses getireceğe benziyor.

Oyunun Hitap Ettiği Kitle

Oyun gerek özellikleri ile gerekse de konusu ile çok fazla ilgi görüyor. İşte tam olarak bu sebepten dolayı da 5. serisini çıkarıyor. Sahip olduğu kitlede çocuktan yetişkinlere kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sunan oyunun sahip olduğu kitle oldukça da kalabalıktır. Sahip olduğu bu kitleyi de çıkardığı her yeni oyun ile memnun etmeye çalışıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here