Avengers: Endgame ile Fortnite Yolları Kesişebilir
Avengers: Endgame ile Fortnite Yolları birleşebilir. Epic Games, Avengers: Endgame ile Fortnite Yollarının Kesişebileceğini duyurdu.

Avengers: Endgame ile Fortnite Yolları birleşebilir. Epic Games, Avengers: Endgame ile Fortnite Yollarının Kesişebileceğini duyurdu.

Thanos veya Captain America, Fortnite dünyasına giriş yapabilir. Fortnite’ın geliştiricisi olan Epic Games, popüler battle royale oyunuyla 25 Nisan’da vizyona girecek Avengers: Endgame ile yollarının kesişebileceğini duyurdu. Epic Games, twitter üzerinde ‘#FortniteXAvengers’ etiketiyle Captain America’nın kalkanını kuşanmış kimliği belirsiz bir karakterin fotoğrafını paylaştı.

Gönderiden anlaşıldığı kadarıyla filmin vizyona gireceği tarihte şirketten tam bir açıklama gelmiş olacak ve açıklama geldiğinde sizlere aktaracağız. Bu etkinlikte ne olacağına dair bilgi henüz verilmedi. Eğer gerçekleşirse, bu etkinlik Fortnite ile Marvel evreninin ilk kesişimi olmayacak. Daha önce de Avengers: Infinity War’da yakından tanıdığımız kötü adam Thanos’u, Fortnite’ta oynanabilir olarak görmüştük.

Epic’in paylaştığı gönderideki Captain America’nın kalkanından yola çıkarak Captain’ın bizzat Fortnite’a gelmesi muhtemel. Bütün bu detayların hepsi 25 Nisan’da dev filmin vizyona girmesiyle şekillenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here