Assassin's Creed 3 Steam ve Uplay'den kaldırıldı
Assassin's Creed 3 Steam ve Uplay'den kaldırıldı. Uplay mağazasında Assassin's Creed 3'ü arayın, yalnızca yeni remaster'ı göreceksiniz.

Assassin’s Creed 3 Steam ve Uplay’den kaldırıldı. Uplay mağazasında Assassin’s Creed 3’ü arayın, yalnızca yeni remaster’ı göreceksiniz. Aynısı Steam mağazasında da geçerlidir.

Assassin’s Creed 3 Steam ve Uplay’den kaldırıldı

Uplay mağazasında Assassin’s Creed 3’ü arayın, yalnızca yeni remaster’ı göreceksiniz. Aynısı Steam mağazasında da geçerlidir, ancak orijinal sürümün mağaza sayfası hala mevcuttur. Ancak, satın alma düğmesi kaldırıldı ve bu metin eklendi: ‘Uyarı: Yayıncının isteği üzerine Assassin’in Creed® III’ü artık Steam’de satılmamaktadır.’ Oyuna her iki hizmette de sahipseniz, hala indirip oynayabilirsiniz . (Bugün Uplay’de test ettim ve iyi çalıştı)

Aynı şey, örneğin Uyuyan Köpekler gibi başka birçok yeniden oynanan oyunda da oldu. Utanç verici bir oyuncunun artık daha ucuz olan bir sürümü satın alarak 10 dolar tasarruf etme seçeneği olmasa da, aynı zamanda her iki sürümü de karşılaştırabilmenin tarihsel değerini kaybetmek de utanç vericidir; Kafasını karıştırmak veya yanlışlıkla yanlış olanı satın almak.

Grafiksel değişikliklerin yanı sıra, yeniden düzenlenmiş sürüm serbest amaç okçuluk, geliştirilmiş bir harita, daha fazla gizli seçenek, çift sessiz suikast özellikleri ve görünüşe göre gemi bölümünün kısaltılmış hali.

Assassin’s Creed 3 Remastered Fragmanı

Assassin’s Creed 3 Remastered Fragmanı

PUBG Loot Oranları hakkındaki makalemize göz atmayı unutmayın!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here