App Store’un Ağustos’daki En Popüler 5 Oyunu

0
632
CodyCross Çapraz Bulmaca

Apple firmasının uygulama mağazası olan App Store Dünya’da milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Daha önce Google Play için bir çok inceleme yapmıştık ama şimdi de App Store’da çeşitli incelemelerde bulunacağız. App Store Apple’ın işletim sistemi olan IOS tabanlı mobil cihazlarda kullanılmaktadır. Google ile Apple işletim sistemlerinin yarıştığı günümüzde Google Play ve App Store da çok çeşitmeli bir yarış içerisinde bulunuyor. App Store’da Ağustos ayında en popüler ücretsiz oyunlar listemize başlarken oyunların isimlerini paylaşıp ardından detaylara geçelim. Bu yazıda CodyCross: Çapraz Bulmaca, Otobüs Simulator : Ultimate, Cool Goal, Sandwich ve Matchington Mansion mobil oyunlarından bahsedeceğiz.

CodyCross Çapraz Bulmaca

1- CodyCross: Çapraz Bulmaca

Adından da anlaşıldığı gibi bir kelime bulmacası oyunudur. Oyunda 1.bölümden başlayarak kelime bulmaca oyunu oynuyorsunuz. App Store ücretsiz oyunlar listesinde birinci sırada yer alan bu oyun aynı zamanda uygulama içi satın alma özelliğine de sahip. Ödeme yaparak jeton satın alabiliyorsunuz. Çok uzun bir oyun olduğundan dolayı sonu gelmiyor ve sürekli yeni bölümler ekleniyor. Oyun çeşitli dönemlere göre tema da belirliyor. Bu yüzden de oyuncular tarafından çekici bulunduğunu düşünüyoruz.

App Store’da oyuna git

Otobüs Simulator Ultimate

2- Otobüs Simulator : Ultimate

Zuuks Games tarafından sunulan bu oyunda otobüs şoförlüğü yapıyorsunuz. Gayet keyifli bir oyun olduğunu test ettik. Sizin de boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun. Yarış oyunları kategorisinde App Store’da 1.sırada yer almaktadır.

App Store’da oyuna git

Cool Goal

3- Cool Goal

Alışılmışın dışında değişik bir temaya sahip olmasından dolayı kullanıcıların ilgisini çekmeyi becerdiğini düşündüğümüz bu oyun oyunlar kategorisinde 3.sırada yer almayı başarmış. İndirin ve test edin. Her gün değil de haftada bir oynanacak bir oyun gibi duruyor.

App Store’da oyuna git

4- Sandwich

Neden böyle bir oyun bu kadar kullanıcıya sahip olur anlamadığımız değişik bir oyun. Bu listede sadece indirme sayısında dolayı yer alıyor ve indirmeseniz de olur. Ama meraktan indirdik ve pek de değmez dediğimiz bir oyun.

App Store’da oyuna git

Matchington Mansion

5- Matchington Mansion

Dekorasyon oyunu denilebilecek bir oyundur. Ev ve şehir tasarladığınız bu oyunda eğlenmeniz mümkündür. Ancak oyun bir süre sonra can sıkıcı olacaktır.

App Store’da oyuna git

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here