Apex Legends yeni karakteri hakkında
Apex Legends yeni karakteri eklenecektir, 1 sezon bitmeden yeni bir karakter daha oyuna eklenmiş olacak. Yeni karakteri ne zaman eklenecek?

Apex Legends yeni karakteri eklenecektir, 1 sezon bitmeden yeni bir karakter daha oyuna eklenmiş olacak. Yeni karakter ne zaman eklenecek?

Apex Legends yeni karakteri hakkında

Sony’nin haberine göre, Apex Legends’ın ilk sezonunun başlangıcında yeni bir karakter ekleneceğini duyduk ve isminin Octavio Silva olacağını öğrendik ve tanıtımını internet sitesi üzerinden bizlere sundu.

Sony’nin Apex Legends PS4 sayfası, 12 hafta sezon boyunca iki yeni karakter geleceğini söylüyor. Sony, sezon boyunca yeni bir silahın da gelip ‘kilidini açmak için eksiksiz kozmetik seti’ ile piyasaya sürüleceğini söyledi. Sezon 12 hafta kadar sürecek şekilde ayarlandı.

İki yeni eşya da 12 hafta 1 sezon içerisinde oyuna girecek. Sanırım bunlardan birinin Octane ile bağlantılı atlama pedleri olduğunu düşünüyorum, bu yüzden yakında bir haber daha bekleyebiliriz.

İnternet üzerinde Apex Legends daha önce sekiz yeni karakterini açıkça görüntülerini internet ortamında görebilmiştik. Sızıntıların çoğu, Oktan’ı Tesla Tuzağı özelliğini kullanan Wattson adlı bir karakterle eşleştirdi, bu yüzden yakında gelmesi en olası aday.

Apex Legends yeni karakterin özellikleri

Gerçek ismi: Octavio Silva
Yaşı: 24

Taktiksel Yeteneği: Stim
Altı saniye boyunca %30 daha hızlı hareket ettirin.

Pasif Yeteneği: Swift Mend
Zamanla sağlığı otomatik olarak geri yükler.

Ana Yeteneği: Launch Pad
Takım arkadaşlarını havada yakalayan bir atlama yastığı açın.

Apex Legends oyuna eklenecek karakter
Apex Legends oyuna eklenecek karakter

Apex Legends hile yapanlar süresiz yasaklanacaktır.

Bir önceki apex legends haberimizde hile yapanların kalıcı olarak yasaklanacağını söylemiştik. Haberimizi okumayanlar için buradan ulaşabilirler.

Apex legends üzerinde hile yapan veya hile kullanan kişiler oyundan yasaklandığı zaman bilgisayarıda yasaklanıyor. Yaptıkları sistem sayesinden oyundan yasaklananların bilgisayarları’da izlenerek sistemden yasaklanıyor ve oyuna bir daha giriş yapamıyorlar.

Assassin’s Creed 3 Remastered sistem gereksinimleri adlı makalemize göz atmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here