Apex Legends Yeni Eklenen Silah Havoc

0
637
Apex Legends Yeni Eklenen Silah Havoc
Apex Legends global oyun olma niyetinde, ileride gelecek olan değişiklikleri ve etkinlikleri göreceğimiz anlamına geliyor.

Apex Legends Yeni Eklenen Silah

Apex Legends global oyun olma niyetinde, ileride gelecek olan değişiklikleri ve etkinlikleri göreceğimiz anlamına geliyor. Bu tek bir silahta çok yönlülük ve Apex Legends‘de gördüğümüzden çok daha fazlası.

Apex Legends Havoc

Apex Legends Havoc
Apex Legends Yeni Eklenen Silah Havoc

Apex Legends global oyun olma niyetinde, ileride gelecek olan değişiklikleri ve etkinlikleri göreceğimiz anlamına geliyor. Bunların tam olarak ne olduğu henüz belli değil. Ancak oyuncular bugün ilk defa uzun vadeli Apex Legends‘ın tadına varacaklar, bunun yanında birkaç düzeltmeyi de içeren yeni bir güncelleme yapacaklar.

Havoc hakkında fragmanda görüldüğü gibi en ilginç şey, Apex Legends‘deki diğer silahlardan farklı olmasıdır. İki çeşit “hop-up” eki kabul eder; bunlar, performanslarını değiştiren belirli silahlara ekleyebileceğiniz daha nadir eşyalardır, ancak genellikle silahlar sadece bir tür hop-up yapmayı destekler. Örneğin, Devotion LMG için, tabanca ateş etmeye başladığında şarj süresini hızlandıran Turbocharger hop-up’ını ekleyebilirsiniz. Prowler hafif makineli tüfek, tabancayı varsayılan patlama-ateş modundan daha ölümcül kılan tam otomatik bir moda geçiren Select Fire hop-up’ını alabilir.

Fragman, Havoc’un Turbocharger hop-up’ına ya da Select Fire hop-up’ına dayanabileceğini ve her birinin silah üzerinde farklı bir etkisi olduğunu gösterir. Turbocharger, hızı yükseltir. Devotion gibi tam otomatik modda tabancanın en yüksek hızına ulaşır. Havoc, tam enerji mermi yayma potansiyeline ulaşmadan önce kısa bir şarj süresine sahip gibi görünüyor. Turbocharger ile, tabanca kısa ve orta mesafelerde oldukça etkili görünüyor.

Apex Legends Yeni Eklenen Silah Havoc
Apex Legends global oyun olma niyetinde, ileride gelecek olan değişiklikleri ve etkinlikleri göreceğimiz anlamına geliyor.

Select Fire hop-up’ı, Havoc’u tek bir atış moduna geçirmenize izin veriyor, bu da bir şarj atışı yapıyor. Fragmanda, Select Fire silahı daha uzun mesafelerde etkili kılar ve bakıldığında Havoc’u keskin nişancı veya izci tüfeğine çevirebilir.

Bu tek bir silahta çok yönlülük ve Apex Legends’de gördüğümüzden çok daha fazlası. Havoc ayrıca, Apex cephaneliğine gelecekteki ilavelerin, eklere bağlı olarak daha fazla kişiselleştirme sunabileceğini ve maçta bulduğunuzda oyunda bulunan yağmalamayı önerebileceğini öne sürüyor. Bu, Apex Legends’ın ilk sezonunda gerçekleşecek olası değişiklikleri oldukça güçlü hale getirebilir, ancak kesin olarak öğrenmek için Mart ayına kadar beklememiz gerekecek.

İsterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu hemen indirebilirsiniz.

Apex Legends İndir

Apex Legends Yeni Eklenen Silah Havoc

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here