Apex Legends Hile yapanları kalıcı olarak yasaklıyor

0
471
Apex Legends Hile yapanları kalıcı olarak yasaklıyor
Apex Legends hile yapanları kalıcı olarak yasaklıyor hile yapmak büyük bir sorun haline gelse'de Respawn harekete geçti ve kalıcı olarak hile yapanları sistemlerinden yasaklamayı hedefliyor.

Apex Legends hile yapanları kalıcı olarak yasaklıyor hile yapmak büyük bir sorun haline gelse’de Respawn harekete geçti ve kalıcı olarak hile yapanları sistemlerinden yasaklamayı hedefliyor.

Battle Royale oyunları, varoluşları boyunca bir sürü hile kullanan kullanıcılar ile karşılaştı. Özellikle Bilgisayar üzerinde. PUBG’nin hile kullanan kullanıcı miktarı gözle görülemeyecek kadar fazla. Respawn, tüm hile yapanlara karşı kalıcı yasaklama hedefleri planları, yaptığı gelişmeler ile tüm hile kullananları kalıcı olarak yasaklamayı hedefliyor.

Günlük yayınlara göre, Respawn hile yapan bir oyuncu yasaklarsa, hem sizin hem de bilgisayarınızın oyunu oynamasını yasaklıyor. Bunun üzerine, aynı donanımdan oluşturulan başka bir hesap varsa, hesap 30 dakika içinde işaretlenir ve yasaklanır.

Tabii ki, oyuncular Respawns donanım yasağını kandırmak için başka yollar bulmaya çalışacaktır. Hile yapanların kendisi oldukça zeki olsa’da geliştiriciler tarafından yapılan hareketleri önceden tahmin edilecektir. Fakat bazı web siteleri 150 dolara kadar hile satacağını belirtti. Bu hileleri satan web sitelerinden bazıları hilelerinin tespit edilemeyeceğini belirtse’de ancak söz konusu hileyi satan alan kişiler hala Respawns tarafından işaretlenip bilgisayarlarında tekrardan Apex Legends oynanması yasaklanıyor.

Bu sefer diğer popüler oyunlara göre, Respawns yazılımcıları tarafından yapılan güvenlik programı gayet kendine güveniyor. Kısacası hile kullandığınızda hesabınıza ban atılmakla kalmıyor, Bilgisayarınıza’da ban atılıyor.

Apex Legends hile yapanları yasaklamaya devam ederek daha iyi bir oyun performansı sağlamak için son çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Ücretsiz Apex Legends Oyna

Bir önceki makalemiz olan ‘ Total War Three Kingdoms Sistem Gereksinimleri Nedir? ‘ adlı makalemizi okumayı unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here