Apex Legends Gelişimi Hakkında 5 Öneri

1
617
Apex Legends Gelişimi Hakkında 5 Öneri
Apex Legends Gelişimi Hakkında, PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da piyasaya sürülmesinden bu yana battle royale world by storm'u ele geçirdi.

Apex Legends Gelişimi Hakkında 5 Öneri, PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürülmesinden bu yana battle royale world by storm’u ele geçirdi. Bununla birlikte, istatistiklerin geliştirilebileceği çeşitli yollar vardır. Oyunun kullanıcılarını yeni bir seviyeye getirebilecek beş ilginç kavramın listesini sizler için bir araya getirdik.

Apex Legends Gelişimi için Oyuna eklenmesi gereken özellikleri gelin birlikte inceleyelim.

1- Genel Öldürmeler

Apex Legends’da, her bir Legend’in ölümlerini ayrı ayrı eklemeden genel ölümlerinizi kontrol edemezsiniz. Bu çok zaman alan bir süreçtir, ancak tüm karakterler için genel bir ölüm tablosu eklenmesi çok memnuniyetle karşılanacaktır. Bu aynı zamanda oyuncuların ölümlerini kontrol etmeye teşvik olacaktır.

2- Yere düşürmek(assist)

Reddit kullanıcısı /PurpsMaSquirt bulunduğu öneriye göre;

Bir istatistik alanı şeklinde olsun, Bir karakterde ne kadar ölüm öldürdüğümü değil, kaç tane düşmanımı yere düşürdüğümü de görmek isterim.

Apex Legends düşmanı yere düşürmek için değil, öldürmek için XP kazanırsın. XP kazanmayı umarak yere düşmüş bir rakibi bitirmeye çalışırken başka oyuncunun onu öldürmesi can sıkıntısıdır.

Gerçekte kaç kişinin öldüğüne kıyasla kaç rakibi yere düşürdüğümü görmek çok iyi olurdu.

3- En uzun menzilli öldürme

En uzun menzil öldürmeniz şu anda Apex Legends’da kaydedilmemiş. En uzun keskin nişancı öldürmesi veya herhangi bir silah ile olabilir, delicesine uzun öldürmeler elde eden oyuncuları ödüllendirecek şekilde düşünmeli.

Uzun menzilli suikast girişimleri, en iyi skorları elde etmek oyuncular için görev haline gelebilir.

4- En uzun galibiyet çizgisi

Şu anda, arka arkaya kazanılan oyunlar hiçbir yerde kaydedilmemektedir. Tek oyunculu olarak yada takım arkadaşlarıyla birlikte, arka arkaya sürekli kazanmalarını günlük, haftalık veya aylık olarak istatistik sunması gayet mükemmel olacaktır. Bu nedenle oyuncuları oyun oynama teşvik edecektir.

5- Arkadaşlarınla karşılaştır

Mevcut istatistiklerini arkadaşının istatistiği ile karşılaştırmak mümkün değil, oyunun bu özelliği eklemesi gayet mükemmel olacaktır. Arkadaşlarınız arasında istatistik karşılaştırmanız sizin ne kadar iyi olduğunuz anlamına gelmektedir.

Call of Duty’yi gün içinde oynayan herkes en iyi arkadaşınızdan daha iyi istatistiklere sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilir!

Apex Legends ile ilgili önerilerde bulunmak ve önerilerinizi yayınlamak için yorum atmayı veya sitemizin aşağı kısmında bulunan iletişim sayfasından bizlere bildirmeyi unutmayın 🙂

Apex Legends İndir

Apex Legends Gelişimi Hakkında 5 Öneri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here