Anthem Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

0
517
Anthem Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri
Anthem oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Anthem oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Anthem Hakkında

Anthem adındaki enerji kaynağının Dünya’yı kontrol ederek farklı yönlere doğru gitmesine neden olmasından sonra olayların gelişim süreci ortaya çıkıyor. Kahramanlarımız da bu enerji kaynağını yok ederek; Dünya’yı eski haline döndürmeye çalışmak adına bir girişim içerisinde kendini gösteriyor. Hava şartlarını oldukça zorlu bir hale getiren Anthem adlı enerji kaynağı; öte yandan canlıların da mutasyona uğramalarının temel sebebi olacaktır. Fort Tarsis adı verilen ana karargahtan harekete geçerek; ciddi bir savaşa gireceğiniz bu oyunda beklentilerin karşılanacağını söylemek mümkün oluyor. Fort Tarsis’te yaşayan insanları hayatta tutmak ve Anthem’e karşı onları korumak için bu mücadeleyi başarılı bir biçimde sürdürmek zorunda kalıyorsunuz.

Anthem oyunu içerisinde görevleri tamamladıkça farklı farklı silah ve itemlere sahip olmanız mümkün oluyor. Görev dışında serbest bir biçimde dolaşabilme olanağı da sağlayan bu oyunda; herhangi bir karakteri yenmeniz halinde de farklı eşyalara sahip olabilmek mümkün oluyor.

Oyunda deneyim kazanmak da o kadar kolay bir durum olarak görülmüyor. Görevin farklı zorluklarına göre alacağınız deneyim puanlarında da değişkenlik gözlenebiliyor. Yalnız özgürce dolaşmanız halinde gireceğiniz bir çatışma halinde Anthem adlı oyunun deneyim puanı sağlamadığı ifade ediliyor.

Anthem adlı oyun içerisinde silah ve ekipman üretmek de mümkün bir durum olarak tanımlanıyor. The Forge adlı kısımda elinizde parçaların ve planların olması halinde istediğiniz itemlere erişebilmeniz de sağlanıyor. Bunun yanında da karakterin özelliklerini ayarlayarak; istediğiniz biçimde gelişmesi konusunda da harekete geçebilirsiniz.

Oyun grafik konusunda kendini aşmış bir oyun olarak ifade edilebilir. Anthem dünyasının kusursuz bir biçimde yansıtılmasında başarılı bir şekilde çalışan oyun ekibi; muazzam bir iş ortaya koymuş. Ses ve görüntü grafiklerinin kusursuzluğu da oynanış kadar ilgi çeken detaylar arasında yerini almış.

Karakter özelliklerinin de iyi bir biçimde yansıtıldığı Anthem adlı oyun içerisinde dövüş simülasyonları da etkili bir biçimde gerçekleştirilmiş. Kusursuz dövüş sahneleri; oyuncuların fazlasıyla ilgisini çekerek; bu oyuna yönelmeleri noktasında ideal bir yaklaşımı ortaya koymuş. Bu yüzden de Anthem adlı oyunun kesinlikle tavsiye edilebilecek biçimde ortaya konulduğu da söylenebilir.

Anthem Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler

OS: Windows 10
CPU: Intel Core i5 3570 or AMD FX-6350
RAM: 8 GB System Memory
GPU RAM: 2 GB Video Memory
GPU: NVIDIA GTX 760, AMD Radeon 7970 / R9280X
HDD: 50GB Available Hard Drive Space
API: DirectX 11

Önerilen Gereksinimler

OS: Windows 10
CPU: Intel Core i7-4790 3.6GHz or AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
RAM: 12 GB System Memory
GPU RAM: 4 GB Video Memory
GPU: NVIDIA GTX 1060, AMD RX 480
HDD: 50GB Available Hard Drive Space
API: DirectX 11

Oyunu indirmek için internet sitesini ziyaret edin!

Anthem Tanıtım Videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here