Android Telefonlar İçin Minecraft Earth Beta Kaydı Başladı

0
822

Android Telefonlar İçin Minecraft Earth Beta Kaydı Başladı. Son yılların en çok rağbet gören oyunlarından birisi olan Minecraft, Minecraft Earth sayesinde sanal gerçeklik sürümünü başlatıyor. Henüz beta aşamasındaki bu oyuna iOS ve Android telefonlar üzerinden dâhil olunabiliyor.

UCUZ MİNECRAFT PREMİUM HESAP SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

Minecraft İçin Android Zamanı

Microsoft tarafından geçtiğimiz günlerde Minecraft Earth’ün betası iOS cihazlar için yayınlanmıştı. Şimdi ise sırada Android var. Ancak bu yeni oyunun Android versiyonuna katılabilmek için artırılmış gerçeklik özelliği bulunan bulunan Android 7 veya daha üst modele sahip bir cihaz gerekiyor. Yani bu oyunu destekleyebilecek yeni bir güçlü cihaza ihtiyaç var.

Minecraft Earth Nedir?

Pokemon Go’ya benzer bir tasarıma ve artırılmış gerçekliğe sahip Minecraft Earth için, Microsoft ve Mojang stüdyosu aylarca birlikte çalıştı. Bu oyunu oynarken, çeşitli materyaller toplamak ve arkadaşlar ile beraber çok büyük Minecraft yapıları oluşturmak mümkün. Oyunun beta versiyonu, kaynak toplama ya da yeni bir şeyler inşa etme açısından yeterli olmayabilir. Fakat bazı bölgelerde diğer oyuncular ile etkileşime geçmeyi sağlayan macera modları eklenmesi de diğer planlar arasında yer alıyor.

Başka birisinin sizin yapınız üzerinde kullandığı bütün materyaller aynı zamanda sizin de materyaliniz olarak kabul ediliyor. Microsoft’un temel aşamaları üzerinde çalışmayı sürdürdüğü bu oyunun gelecek hafta bütün cihazlar için yayınlayacağı öngörülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here