Android Popüler Ücretli Oyunlar

0
890
Earn to Die

Google’ın sahibi olduğu Android işletim sisteminin uygulama marketi olan Google Play’de şimdilerde en popüler ücretli oyunları siz değerli ziyaretçiler ile paylaşmak istedik. Böylece ücretsiz değil de ücretli oyunları da oynamak isteyebilirsiniz. Mobil oyunlar iyice popüler hale gelmiş durumdayken ve ücretsiz mobil oyunlar da uygulama için satış yaparak kazanç sağlarken biz de ücretli oyunlara da biz atalım dedik. Android ücretli oyunlar içeriğinde Minecraft, Earn to Die, Real Drift Car Racing, İnşaat Sim 2014 ve Hitman Suikastçi (Hitman Sniper) oyunlarına göz atacağız.

İçeriğe başlamadan önce daha önce paylaştığımız Android araba yarışı oyunları ve Android popüler oyunlar 2019 içeriklerine de bakmanızı tavsiye ederiz. Mobil oyun severler için en popüler Android ücretli oyunlar listemize hadi başlayalım.

Minecraft

1- Minecraft

Minecraft oyunu uzun yıllardır 1.sırada yer alıyor. Masaüstü oyunu Dünya’nın en popüler oyunları arasında ilk sıralarda halen daha yer alıyor. Bu oyun çıktığı günden başlayan bir popülerlik ile şöhreti devam ediyor. Küçük yaşlardan başlayan oyuncu kitlesi ileri yaşlara kadar devam ediyor. Uluslararası devasa bir oyuncu kitlesi ve oyuncu kulüplerine de sahiptir. Oyun 22,99 TL ücrete sahip. Satın alarak güzel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Google Play’de oyuna git

Earn to Die

2- Earn to Die

zombileri araçlar ile ezerek puan topladığınız bu oyun güzel bir oyuna benziyor. 2.sırada olmasından da popüler olduğu anlaşılıyor. İlla ki oynamak gerekmeyebilir ama zaman geçirmek isteyenler için tavsiye edebiliriz. Oyun 0,59 TL’ye satılıyor. Ücretli oyunlar arasında ilk 5’deki en ucuz oyun budur.

Google Play’de oyuna git

Real Drift Car Racing

3- Real Drift Car Racing

Adından da anlaşıldığı gibi drift tutkunları için güzel bir oyun. Araba yarışı oyunları kategorisinde yer almaktadır. Vakit geçirmek için oynayabilirsiniz. Oyun 2,39 TL’ye satılıyor.

Google Play’de oyuna git

İnşaat Sim 2014

4- İnşaat Sim 2014

İnşaat tutkunları için özel olarak hazırlanan bu oyunda inşaat araçlarında operatör oluyorsunuz ve çeşitli görevleri yerine getiriyorsunuz. Tam da Türk insanı için yapılmış bir oyun 🙂 Oyun şu anda 2,79 TL’ye satılıyor.

Google Play’de oyuna git

Hitman Suikastçi (Hitman Sniper)

5- Hitman Suikastçi (Hitman Sniper)

Keskin nişancı oyunları listesinde yer alabilecek olan bu oyun baya meşhurdur. Masaüstü ve video oyun konsollarında çok iyi bir yere sahip. Oyun 2,99 TL’ye satılıyor.

Google Play’de oyuna git

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here