2019’un En Popüler Android Araba Yarışı Oyunları

0
512
Asphalt Nitro

Mobil oyunlar çok popüler bir hale gelmiş durumda, bu bir gerçek. Android ve IOS kapışmasında Android bir kaç adım önce gidiyor ve her gün yüzlerce oyun geliştirilmesi yapılıp Google Play’e yükleniyor. Android kullanıp da oyun oynamayı sevenler için araba yarışı oyunlarını bu içerik ile listeleyerek faydalı olmak istedik. 2019’un en popüler mobil araba yarışı oyunlarını Android için listeleyelim. Daha önce en iyi araba yarışı oyunları ve Need for Speed yazılarımızda sizler için gayet de kaliteli oyunlar paylaştık. Şimdi de mobil oyunları paylaşalım.

İçerikte Traffic Racer, Drag Racing Classic, Racing Fever, Asphalt Nitro ve Furious 8 Drag Racing oyunlarına göz atacağız. Hadi başlayalım.

Traffic Racer

1- Traffic Racer

Android’de araba yarışı dendiği zaman kesinlikle 1 numarada Traffic Racer olur. Bu oyunu oynayanları her yerde görebilirsiniz. Oynanışı, çözünürlüğü ve kalitesi ile oyun harika olduğunu gösteriyor. Oyun hem de Türk yapımıdır. Oyunu Soner Kara geliştirdi ve bu oyunla şimdi cenneti yaşadığını da düşünüyor insan. Traffic Racer oyunu uzun süre en çok indirilen oyunlar listesinde birinci sırada yer aldı. Hala daha en popüler oyunlar arasında yer almaya devam ediyor. Oyun 100 milyondan fazla indirme almış durumda.

Google Play’de oyuna git

Drag Racing Classic

2- Drag Racing Classic

100 milyondan fazla indirme almış olan bu araba yarışı da Android’i kasıp kavuran oyunlardan bir tanesidir. Araba yarışı tutkunları mobilden oyun oynamak istediğinde bu oyuna muhakkak giriyordur.

Google Play’de oyuna git

Racing Fever

3- Racing Fever

50 milyonu geçen indirme sayısı ile mobil araba yarışı oyunları arasında ciddi bir popülerliğe sahiptir. Racing Fever oyunu çıktığı günden beri çok popüler bir oyundur ve popülerliği hiç azalmadı. 2019 android araba yarışı oyunları listemizde 3.sıraya olmayı hak ettiğini düşünüyoruz. Zaman geçirmek için bu oyunu oynayabilirsiniz.

Google Play’de oyuna git

Asphalt Nitro

4- Asphalt Nitro

EA tarafındna yapılan bu oyun da moibl araba yarışı oyunları arasında süper bir popülerliğe sahiptir. 50 milyonu geçen indirme sayısı ile 2019 yılına damga vurmayı başardı. 2015 yılında çıkan oyun hak ettiği ilgiyi 2019’da kazandı.

Google Play’de oyuna git

Furious 8 Drag Racing

5- Furious 8 Drag Racing

1 milyon indirme ile yukarıda paylaştığımız oyunlar arasında çok az bir indirme sayısına sahip. Ancak önümüzdeki günlerde bu oyunun da 100 milyon indirmeye gelmesini bekliyoruz çünkü oyun kalitesi çok iyi. Zaman geçirmek için indirebilirsiniz.

Google Play’de oyuna git

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here