2019’un Yıkıp Geçen Android Oyunları

0
411
Shadowgun Legends

Mobil oyunlar son 5 yıldır el üstünde tutuluyor. Ne masaüstü, ne Playstation ve de diğer video oyun üreticileri mobil oyunların bu yıkıcı yükselişi karşısında bir şey yapamadılar. Mobil oyun yatırımlarına da başlayan dinozor şirketler genç şirketler karşısında yine yerlerde geziniyor. Mobil oyun denildiğinde Android ve IOS işletim sistemleri akla gelir. Diğer işletim sistemleri bu ikisi karşısında yok denecek kadar küçük durumdalar. Android oyunlar konusunda çok başarılı bir sistem haline geldi. Hızlı yüklenme, güvenilir olma ve diğer tüm seçenekler düşünüldüğünde gayet başarılı bir sistemdir.

Android oyunları 2019 yılında çok başarılı ve bu başarıyı sürdürmeye devam ediyor. Android oyunlarında FIFA Futbol, Asphalt 9: Legends, Fortnite Mobile, Shadowgun Legends ve PUBG Mobile oyunlarına göz atacağız. Hadi başlayalım.

fifa futball

1- FIFA Futbol

Futbol olmadan olmaz. Masaüstü, mobil ve diğer tüm oyun sitemlerinde bir numarada her zaman futbol oyunları olmuştur. Android oyunları listemizde de bir numarada bir futbol oyunu olmayı başarmış durumda. Oyun kolay oynanmakla beraber, gayet iyi bir çözünürlük seviyesine sahip. Futbol severler için en iyi mobil futbol oyunu kesinlikle budur. Daha önce paylaştığımız en iyi futbol oyunları içeriğine bakabilirsiniz.

asphalt 9 legends

2- Asphalt 9: Legends

Birisi araba yarışı mı dedi? Üstüne bir de mobil araba yarışı mı? İşte bu oyun tam sana göre. Araba yarışı kategorisinde mobil için en iyi oyun kesinlikle Asphalt 9: Legends oyunudur. 60’a yakın araç seçeneği ile oyuncuya güzel bir oyun sunuyor. Grafikleri de muhteşem durumda. Bu oyunu oynadıktan sonra teknolojik olarak gelinen noktayı daha iyi anlıyorsunuz. Dün paylaştığım araba yarışı oyunları içeriğine bakmadan çıkma 🙂

fortnite mobile

3- Fortnite Mobile

Enteresan bir şekilde tüm Dünya’da popüler hale gelen bu oyun mobilde de acayip bir başarı elde etti. Çözünürlük konusunda gayet yeterli olan Fortnite Mobile savaş oyunları sevenler için tavsiye edilebilir. Eski savaş oyunlarının hiç bir tadı yok olsa da şimdilerde popüler bir oyun.

Shadowgun Legends

4- Shadowgun Legends

Uzay, savaş ve istila kategorilerinde olan bu oyun çok heyecan veren ve zaman geçirmek isteyenler için ideal bir oyundur. Uzay oyunları büyük bir kitle tarafından sevilir. Üzerine bir de savaş da oldu mu tamamdır. Bu oyun heyecanlı ve indirdiğine değecek bir oyun.

PUBG Mobile

5- PUBG Mobile

Pubg mobile oyunu da enteresan şekilde Dünya çapında bir hayran kitlesine kavuştu ve gayet de başarılı şekilde ilerlemeye devam ediyor. Savaş ve saçmalık kategorilerinde bulunan bir oyundur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here