2019’un En Popüler Android Macera Oyunları

0
1162
2019’un En Popüler Android Macera Oyunları
2019’un En Popüler Android Macera Oyunları. Mobil oyunlarla da artık üst düzey bir macera içerisinde yer almak mümkün olarak görülmektedir.

2019’un En Popüler Android Macera Oyunları. Mobil oyunlarla da artık üst düzey bir macera içerisinde yer almak mümkün olarak görülmektedir. En iyi RPG oyunları arasında değerlendirilen oyunların ücretli ya da ücretsiz bir biçimde indirilmesi halinde bu heyecanı yaşamak son derecede kolay olarak görülebilmektedir. Andorid işletim sistemini içeren telefonlarda da sık sık tercih edilen mobil macera oyunlarını Google Play Store içerisinden temin etmek mümkün olmaktadır. Oyun hakkında bilgi sahibi olmak için de indirme platformundan yararlanabilirsiniz. Oyunun kullanıcı yorumlarını okuyarak; aynı zamanda da oyunun tanıtım videolarını da izleyebilirsiniz.

2019’un En Popüler Android Macera Oyunları

Wolf Among Us

İlk başlarda karmaşık bir hikayeye sahip olarak görülen Wolf Among Us; aynı zamanda da Android içerisindeki en başarılı macera oyunları içerisinde de sayılabilmektedir. Şiddet içeriklerinin fazlasıyla yer aldığı bu oyun içerisinde Fabletown’da büyük bir kurdu kontrol ederek; şehir içerisinde bulunan bir katili avlamak amacıyla hareket ediyorsunuz.

Oyunu indirmek için Tıklayın

80 Days

Konu bakımından 80 Günde Devri Alem adlı kitapla benzerlik gösteren 80 Days adlı oyun; 1872 yılında geçen bir hikaye etrafında şekillenen olaylar içerisine oyuncuyu dahil etmektedir. Dünya’yı 80 gün içerisinde dolaşmaya dair girilen bahiste Phileas Fogg’un ne şekilde hareket edeceğini de belirleyebilirsiniz.

Oyunu indirmek için Tıklayın

Oceanhorn

Ana karakterin uyandığında babasının ölümüne dair bir mektup almasıyla başlayan olayları baz alan bu oyun son yılların en iyi macera oyunları arasında yer almaktadır. Bu oyunda yer alan hikayeye göre yeni yerler keşfetme durumu görülebilmekte ve vahşi doğada hayatta kalmak da oldukça zorlu bir biçimde gerçekleşecektir.

Oyunu indirmek için Tıklayın

Samorost 3

Gezegen gezegen gezdiren bir oyun olarak öne çıkan Samorost 3 içerisinde gezegenleri yok eden keşişin makinasına ait olan tüm parçaları bulmak oyuncuya kalan bir durum olarak görülüyor. Ana karakterin gezegeninin yok olmaması adına bu şekilde hareket etmesini içeren bu oyun; olağanüstü grafikleriyle de dikkat çekmektedir.

Oyunu indirmek için Tıklayın

Her Story

L.O.G.I.C  adlı veri tabanında yer alan kadın polisin röportajıyla başlayan bu oyun içerisinde cinayeti çözmek için zorlu bulmacalar içerisinde yer almanız sağlanabilmektedir. Aynı zamanda da ipuçlarını da gözden kaçırmamanız tavsiye edilmektedir.  

Oyunu indirmek için Tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here